www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Atomic Alarm Clock v3.2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bbeessii
VIP
VIP
bbeessii

Numri i postimeve : 162
Vendodhja : Vushtrri
Registration date : 21/12/2005

Atomic Alarm Clock v3.2 Empty
MesazhTitulli: Atomic Alarm Clock v3.2   Atomic Alarm Clock v3.2 Icon_minitimeThu 16 Feb - 12:26

Ky program eshte nje prekujtues ku keni mundesi qe te shenoni diqka te rendesishme qe keni per te bere dhe pastaj ky mealram ju lajmron gjithashtu keni mundesi qe ne vend te larmit te thjesht te futni edhe WAV fajlla.

CODE:

Download:
http://rapidshare.de/files/13163498/Atomic.Alarm.Clock.rar

Password:
www.softarchive.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Atomic Alarm Clock v3.2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Programe-
Kėrce tek: