www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Hot Corners v2.3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bbeessii
VIP
VIP
bbeessii

Numri i postimeve : 162
Vendodhja : Vushtrri
Registration date : 21/12/2005

Hot Corners v2.3 Empty
MesazhTitulli: Hot Corners v2.3   Hot Corners v2.3 Icon_minitimeFri 17 Feb - 6:31

Ky program ju mundeson qe ta aktivizoni dhe ta deaktivizoni SCREENSAVER-in vetem me levizjen e mausit ne kendin qe e keni programuar d.m.th mund ta programoni se ne cilin kend kur e dergoni kursorin te aktivizohet dhe poashtu te deaktivizohet SCREENSAVER-i

Pershkrimi Anglisht

Hot Corners lets you quickly activate or disable your screen saver by moving the mouse into any corner of the screen that you set. This is particularly useful when you need to leave your computer for a brief period, but don't want anybody to be able to access it.

CODE:

Download:

http://rapidshare.de/files/13419836/Hot_Corners.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hot Corners v2.3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Programe-
Kėrce tek: