www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Game Editor v1.3.3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bbeessii
VIP
VIP
bbeessii

Numri i postimeve : 162
Vendodhja : Vushtrri
Registration date : 21/12/2005

Game Editor v1.3.3 Empty
MesazhTitulli: Game Editor v1.3.3   Game Editor v1.3.3 Icon_minitimeFri 17 Feb - 6:46

Me kete program mund te dizajnoni lojra 2D per kompjuter personal (PC) dhe per telefona mobil.

CODE:

Download:

http://rapidshare.de/files/13294802/Game_Editor.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Game Editor v1.3.3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Programe-
Kėrce tek: