www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lexo pėr tė kėrkuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 11:05

Pra ky njė shėrbim nga ana jon dhe i sigurt.Pra ne ofrojm :
1.Web Site - PHP-Nuke si dhe php-Website
2.Forume - phpBB2 si dhe SMF
3.GuestBok - ViPER Guestbook
4.Image gallerty - 4Images Gallery - Coppermine Photo Gallery - Gallery
5.Polls pra Sontazh - Advanced Poll - phpESP - PHPSurveyor
Tė gjitha kėto shėrbime janė falas dhe pa reklama pra urdhėroni porositni
Sė shpejti do tė jenė me foto se si duken forumet etj
Per te bere Kerkesen Duhet te keni 10 apo me shume Postime

Edited By Ghost_Master
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 12:41

une nese e kam kuptu jam po a muj me pas une nje forum te Till si te juajin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 12:59

flakronn shkruajti:
une nese e kam kuptu jam po a muj me pas une nje forum te Till si te juajin
si kton jo mirpo tjer pa reklama nese don ta qeli njo e sheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mr-kema
Ka filluar tė jetė Aktiv
Ka filluar tė jetė Aktiv
mr-kema

Numri i postimeve : 10
Registration date : 05/01/2006

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: kerkesa   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 13:12

a bon me ma hap nje web pra ashtu si thuani ju e te shikoj
pasi e lxova rregulloren vendosa ta shruj kete kerkes
tung ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: kerkesa   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 13:20

mr-kema shkruajti:
a bon me ma hap nje web pra ashtu si thuani ju e te shikoj
pasi e lxova rregulloren vendosa ta shruj kete kerkes
tung ju pershendes

Ket here po e bej nje leshim te vogel sepse duhet te kesh 10 Postime qe te besh kerekesen Njeri qfare po e don ke tri lloje Web Site - PHP-Nuke (qe eshte e mire) si dhe php-Website dhe PHP-WebThing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 14:00

edhe une jam i intersum me ma qel njo cili osht pak ma i mir per mu edhe a muj une me qit MP3 ne at forum ose mi mar Linkat prej Ktuhit nifar bashkpunimi edhe dihet mos me u ndal me vazhdu me pun ....?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mr-kema
Ka filluar tė jetė Aktiv
Ka filluar tė jetė Aktiv
mr-kema

Numri i postimeve : 10
Registration date : 05/01/2006

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: kerkesa   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 14:01

Ghost_Master shkruajti:
mr-kema shkruajti:
a bon me ma hap nje web pra ashtu si thuani ju e te shikoj
pasi e lxova rregulloren vendosa ta shruj kete kerkes
tung ju pershendes

Ket here po e bej nje leshim te vogel sepse duhet te kesh 10 Postime qe te besh kerekesen Njeri qfare po e don ke tri lloje Web Site - PHP-Nuke (qe eshte e mire) si dhe php-Website dhe PHP-WebThing
o njeri cili eshte ma i miri edhe ka vend ma teper aasi qele ok .si per veti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 14:03

ok njeri tgatshem e ki neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mr-kema
Ka filluar tė jetė Aktiv
Ka filluar tė jetė Aktiv
mr-kema

Numri i postimeve : 10
Registration date : 05/01/2006

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: kerkesa   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 14:06

Ghost_Master shkruajti:
mr-kema shkruajti:
a bon me ma hap nje web pra ashtu si thuani ju e te shikoj
pasi e lxova rregulloren vendosa ta shruj kete kerkes
tung ju pershendes

Ket here po e bej nje leshim te vogel sepse duhet te kesh 10 Postime qe te besh kerekesen Njeri qfare po e don ke tri lloje Web Site - PHP-Nuke (qe eshte e mire) si dhe php-Website dhe PHP-WebThing
o njeri flm per perjashtimin qe po e bon por ti hape per mu si per veti cili mendon qe eshte ma i miri .ok te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 15:21

qe bro e gzofsh http://muzikfalas.ulost.net/mr-kema/
informatat tjera i ki ne inbox
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 15:24

e muuuuuuuuuuu :cry:
ej para se me ma hap nese ka mundsi mem tregu sa MB i ka per me shti sene se une hala spo e kuptoj edhe kur te hapsh a muj une me perkthy me qit en .com, .net, .tk
sikur ti prej nrg.4ever.cc ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 15:28

flakronn shkruajti:
e muuuuuuuuuuu :cry:
ej para se me ma hap nese ka mundsi mem tregu sa MB i ka per me shti sene se une hala spo e kuptoj edhe kur te hapsh a muj une me perkthy me qit en .com, .net, .tk
sikur ti prej nrg.4ever.cc ??

Njeri kjo nuk ka FTP edhe mundesh me shti gjithqka ne te mundesh edhe me e bo me .com
Tash ta qelim edhe ty njo mos ta nin Edhe te shoh nese mundem sepse njeher nuk kam kohe do te filloj te ju jap Domaina Falas vetem per Energy Group me .com, .net, .org, .biz etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 15:29

flakronn shkruajti:
e muuuuuuuuuuu :cry:
ej para se me ma hap nese ka mundsi mem tregu sa MB i ka per me shti sene se une hala spo e kuptoj edhe kur te hapsh a muj une me perkthy me qit en .com, .net, .tk
sikur ti prej nrg.4ever.cc ??
e sheh neser flakronn ta boj une edhe ta qes ni temlate tmir


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed 11 Jan - 15:33, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 11 Jan - 15:29

OK njery Thnx veq shiqo une lidhje skam per me bo me COM :cry:
me kon mem ndihmu pak per mes MSN mem tregu ose ti me ma hap a dyqysh me ja bo se lidhje skom hiq nese bon naj dit kur ki koh te lir tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 12 Jan - 3:55

qe flakron tgatshem e ki bor e gzofsh
http://energy.ulost.net/flakronn/
Informatat tjera i ki nė inbox
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 12 Jan - 6:41

e qysh muj me bo p,sh
kta me kthy ne
www.flakronn.com
www.flakronn.net
www.flakronn.tk

na njonen prej tyne dyqysh mi bo??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 12 Jan - 7:14

flakronn shkruajti:
e qysh muj me bo p,sh
kta me kthy ne
www.flakronn.com
www.flakronn.net
www.flakronn.tk

na njonen prej tyne dyqysh mi bo??

Qe njeri ket ta rregullova keshtu bani se ajo tjetra qe tha www.flakronn.tk nuk boni e tash e ke www.flakroon.tk ndoshta ste pengon

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 12 Jan - 7:45

www.flakronn.com
www.flakronn.net
www.flakronn.tk


asnjona spo bon po une kisha pas qef
www.flakronn.com ose
www.kaja.com

e me .tk dyqysh ka pak e sdin njerzt kqyr qysh po ja bojna une po pres ktu tungi edhe nese muj me qit ni IMAGE aty ne vend te PHPBB se osht si Indeks a sdi gjo .?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 12 Jan - 10:05

flakronn niher ina tnxant ndreqe ti forumin masnej na ta qesim foton edhe domainin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 12 Jan - 13:40

ej Ghost_Master
qysh mujm me ja bo bre per qet Forumin tem te vogel kqyr hin niher kqyr qysh e kam ndreq veq pom pengon qajo foto naj PHPBB edhe me bo naj qysh me .COM ose .NET kallxom qa po bojna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 12 Jan - 16:19

flakronn shkruajti:
ej Ghost_Master
qysh mujm me ja bo bre per qet Forumin tem te vogel kqyr hin niher kqyr qysh e kam ndreq veq pom pengon qajo foto naj PHPBB edhe me bo naj qysh me .COM ose .NET kallxom qa po bojna

Bro ne qoftese don me ta bo me www.flakronn.be mundem e per me .Com njeher smundem se kam probleme

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeFri 13 Jan - 8:50

Ok GHOST nese mundesh njeher bema www.flakronn.be e pas ni kohe tu kisha lut qe tma besh .com PLZ tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeFri 13 Jan - 11:20

flakronn shkruajti:
Ok GHOST nese mundesh njeher bema www.flakronn.be e pas ni kohe tu kisha lut qe tma besh .com PLZ tung

Oki njeri per ty e bana me .Com tash e ke domainin www.flakronn.com

Pershendetje nga une Ghost_Master
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeFri 13 Jan - 14:16

OK njery flm shum por kam edhe disa sende se me nevoitet ndihma e juve por per ato kur te keni koh kisha pas qef mem ndihmu tung FLM njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeFri 13 Jan - 16:15

A kisha mujt burra me dit qysh mujt me bo DESIGN ne Forum timin nese ka mundsi mem tregu edhe sju kisha lodh mo per kurgjo nese bon me dit se po du me qit ni Image ne Ballin edhe do sene me ndreq nese bon ju lutem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeFri 13 Jan - 16:18

flakronn shkruajti:
OK njery flm shum por kam edhe disa sende se me nevoitet ndihma e juve por per ato kur te keni koh kisha pas qef mem ndihmu tung FLM njeri

Vetem tregom njeri une te Ndihmoj amo ato qka ke me pyet Beni tek Tema qe e kam be per Ndihme

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
valoni001
Ka filluar tė jetė Aktiv
Ka filluar tė jetė Aktiv


Numri i postimeve : 14
Vendodhja : Mitro-KS
Registration date : 15/01/2006

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeMon 16 Jan - 17:44

Tung ju pershendet valoni nga mitro te gjithve e posaqerisht CORRUPTED :)
nese kishit mujt me ma gjet ndonje domain ne .com .net .org se po me vyn :)
tung klm all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Mitro-Music.tk
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 18 Jan - 5:19

valoni001 shkruajti:
Tung ju pershendet valoni nga mitro te gjithve e posaqerisht CORRUPTED :)
nese kishit mujt me ma gjet ndonje domain ne .com .net .org se po me vyn :)
tung klm all

Tregom njeher se si don mee ba ateher kqyri nese mundem me ta ba ??????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 18 Jan - 8:40

Mund te ua ofroj Domaina kesi llojit:

your-name.us.tt
your-name.uk.tt
your-name.ca.tt
your-name.eu.tt
.your-name.es.tt
your-name.fr.tt
your-name.it.tt
your-name.se.tt
your-name.dk.tt
your-name.be.tt
your-name.de.tt
your-name.at.tt
your-name.au.tt
your-name.co.nr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: hei   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeThu 16 Feb - 11:15

hey Ghost_Master te lutem nese mundesh URL tem se e kom
www.flakronn.com me ma fshi se du me qel WEB - SITE e nese mundesh naj qysh me ma fshi shum ma kishe ba ni nder te madh.
FLM< PER MIRKUTPIM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: hei   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeFri 17 Feb - 13:21

flakronn shkruajti:
hey Ghost_Master te lutem nese mundesh URL tem se e kom
www.flakronn.com me ma fshi se du me qel WEB - SITE e nese mundesh naj qysh me ma fshi shum ma kishe ba ni nder te madh.
FLM< PER MIRKUTPIM.

Spo te kuptoj si me e Fshi njeri Tregom si ? s
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: hei   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeFri 17 Feb - 14:58

po mendoj ket emrin ose LINK-un
www.flakronn.com mos me egzistu mo ne NET se po du me qel web-site me ket Link nese mundesh me ma shly krejt mos me pas ma deri sa te hapi un tjeter tash WEB kshtu tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorLexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: hei   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeSun 19 Feb - 5:32

flakronn shkruajti:
po mendoj ket emrin ose LINK-un
www.flakronn.com mos me egzistu mo ne NET se po du me qel web-site me ket Link nese mundesh me ma shly krejt mos me pas ma deri sa te hapi un tjeter tash WEB kshtu tung

Zban Njeri Pom Vjen keq d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
qipi-kaka
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 1
Registration date : 09/12/2009

Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: hej   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitimeWed 9 Dec - 6:48

hej a ban be edhe mue me ma qel ni vep qeshtu ma qelni


http://ac-milanshqip..com edhe ma qoni ne add qipi_28@hotmail.de
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Lexo pėr tė kėrkuar Empty
MesazhTitulli: Re: Lexo pėr tė kėrkuar   Lexo pėr tė kėrkuar Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lexo pėr tė kėrkuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Shėrbime-
Kėrce tek: