www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nderrimi i UserName-it behet ketu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ghost_Ma
VizitorNderrimi i UserName-it behet ketu Empty
MesazhTitulli: Nderrimi i UserName-it behet ketu   Nderrimi i UserName-it behet ketu Icon_minitimeSun 15 Jan - 5:33

Kush deshiron qe te ndryshoj UserNamin ateher le te tregon ketu se si deshiron ta bene dhe une do ia nderroj dhe ne Emailin qe keni dhene do te ju vijne Te dhenat Personale Si:Passwordi,Usernami i ri

Pershendetje nga Stafi Energy Group
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nderrimi i UserName-it behet ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Shėrbime-
Kėrce tek: