www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Loading
Web Master
Web Master
Loading

Numri i postimeve : 162
Vendodhja : C:\Program Files\Loading
Registration date : 21/12/2005

Rregullat Empty
MesazhTitulli: Rregullat   Rregullat Icon_minitimeSun 15 Jan - 16:10

Rregullat!

1.Ndalohet gjdo ofendim ndaj antarit ne publik.

2.Ndalohen sharjet dhe fjalet banale.

3.Para se te krijohet nje teme e re duhet te shiqohet nese ajo egzston

4.Ndalohen postimet e njejta dhe dialogjet jasht temes!!

5.Mos dilini prej Temes!!

6.Duhet te ju permbaheni temes dhe te diskutoni per teme.

7.Mos kopjoni temat nga forumet e tjera.

8.Respekt njani Tjetrit!

Nese kto rregulla nuk respektohen tema ose mesazhi juaj do te fshihet!.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.perparimi.20m.com
Flakronn
Web Master
Web Master
Flakronn

Numri i postimeve : 555
Vendodhja : 000-KS-001
Registration date : 11/12/2005

Rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat   Rregullat Icon_minitimeSun 15 Jan - 16:22

O Zoti e vraft Dashnin ooo Loading se na kamor nqaf me jetu spo na len :( :cry:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ghost_Ma
VizitorRregullat Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat   Rregullat Icon_minitimeMon 16 Jan - 11:45

flakronn shkruajti:
O Zoti e vraft Dashnin ooo Loading se na kamor nqaf me jetu spo na len :( :cry:

Zban me jap komente tek rregullat Mbyllet Komentet jepni tek tema e duhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Rregullat Empty
MesazhTitulli: Re: Rregullat   Rregullat Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rregullat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Dashuria & Sexi-
Kėrce tek: