www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si tė shkarkoni prej Rapid Share

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Si tė shkarkoni prej Rapid Share Empty
MesazhTitulli: Si tė shkarkoni prej Rapid Share   Si tė shkarkoni prej Rapid Share Icon_minitimeSat 11 Feb - 5:16

Sė pari klikoni nė link cilin dėshironi ta shkarkoni dhe pastaj veproni sipas fotove :
Si tė shkarkoni prej Rapid Share Ff7ci
Pra klikoni free dhe del tash faqja nė vijim :
Si tė shkarkoni prej Rapid Share Cc1xy
Pasi tė prini 45 do tė del kshtu :
Si tė shkarkoni prej Rapid Share Ssd5uk
Dhe fillon shkarkimi.Shpresoj se jom kan i kjart nese nuk kuptoni diqka atėher pytni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gagii
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 1
Age : 29
Vendodhja : albanik
Registration date : 07/08/2007

Si tė shkarkoni prej Rapid Share Empty
MesazhTitulli: Re: Si tė shkarkoni prej Rapid Share   Si tė shkarkoni prej Rapid Share Icon_minitimeTue 7 Aug - 0:41

nuk po di ne fillim ku me hi psh. te filmat ne fillim nee mundeni sipas fotove se nuk po di .tung flm per mirkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si tė shkarkoni prej Rapid Share
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Filma-
Kėrce tek: