www.KSMP3.eu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.KSMP3.eu

www.KSMP3.eu
 
ForumPortalliKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si tė shkarkoni prej Rapid Share

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Corrupted
Administrator
Administrator
Corrupted

Numri i postimeve : 470
Vendodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 09/12/2005

Si tė shkarkoni prej Rapid Share Empty
MesazhTitulli: Si tė shkarkoni prej Rapid Share   Si tė shkarkoni prej Rapid Share Icon_minitimeSat 11 Feb - 5:17

Sė pari klikoni nė link cilin dėshironi ta shkarkoni dhe pastaj veproni sipas fotove :
Si tė shkarkoni prej Rapid Share Ff7ci
Pra klikoni free dhe del tash faqja nė vijim :
Si tė shkarkoni prej Rapid Share Cc1xy
Pasi tė prini 45 do tė del kshtu :
Si tė shkarkoni prej Rapid Share Ssd5uk
Dhe fillon shkarkimi.Shpresoj se jom kan i kjart nese nuk kuptoni diqka atėher pytni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si tė shkarkoni prej Rapid Share
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.KSMP3.eu :: Tema te Ndryshme :: Lojra/Games-
Kėrce tek: